czwartek, 5 lipca 2012

Pudełkowy tort - kurs

Drogie Dziewczyny, ponieważ tort bardzo Wam "smakuje" i dostałam kilka zapytań o kursik to pragnę podzielić się z Wami tym co wiem i posiadam. Oczywiście papierowy tort z pudełeczek nie jest moim pomysłem i wykonałam go dzięki temu kursikowi , za który bardzo  DageArt dziękuję ( w swoim i Waszym imieniu ).
Udanych wypieków - smacznego :-)

Zaległy Tort- dawno "zjedzony" :-)

Pierwszy raz zmierzyłam się z takim wyzwaniem. W ferworze wykonywania karteczek - podziękowań dla nauczycieli i Księdza ( o których pisałem w wątkach wcześniejszych ) postanowiłam i wykonam jeszcze torcik. Tak sobie pomyślałam, że wszyscy dziękujemy nauczycielom, dyrekcji a zapominamy o wielu innych osobach. W szkole ciężko pracują Panie Kucharki, Sprzątające, Woźni, Opiekunowie na świetlicy, Sekretarki itd. Bezpośrednio nie uczą naszych dzieciaczków, ale przecież zawsze można na nich liczyć. Jak policzyłam to wyszło, że mam do obdarowania kolejne 24 osoby. Kurcze tyle kartek, pudełek i czekolad... to troszkę duży wydatek finansowy jak dla mnie :-( Wykombinowałam, że zrobię 24 - ro częsciowy tort, do każdego pudełeczka zmieściły się po 2 pyszne czekoladki i....oto efekt mojej pracy

Oskar zadowolony a obdarowani - oczarowani :-) Najpierw zachwyty, później poczęstunek i...nagłe olśnienie zwracam pudełeczko bo chcę zrobić fotkę. Troszkę to częstowanie trwało bo miały miejsce sesje zdjęciowe, co bardzo podbudowało mnie na duchu, że moje prace mogą się podobać :-)

Zaległe prace - podziekowania

Witam dzisiaj gorąco niczym aura na zewnątrz.
Chciałam pokazać jeszcze jedną karteczkę wykonaną specjalnie dla Księdza katechety jako podziękowanie za cierpliwość i pomoc przez cały rok szkolny. Rok o tyle stresujący i dla dzieci i samego księdza, że komunijny. Kartka w pudełku, w męskim stylu, ale zamiast krawatu.... jak ksiądz to ksiądz :-)
Kartka znana wszystkim, wewnątrz kieszonka na czekoladę.