niedziela, 30 września 2012

Ważne!!! Uwaga!!! Craftshow w Krakowie!!!

Witajcie :-)

Chciałam poinformować i serdecznie zaprosić wszystkich kochających scrapbooking na Craftshow 2012.Jeśli pragniecie pooglądać prace czynione przez zdolne dłonie, macie ochotę na udział w warsztatach przybądźcie do królewskiego miasta Krakowa ! W dniu 20 października odbędzie się kolejna, tegoroczna edycja Craftshow.
Impreza zapowiada się wspaniale! Konkursy, zabawy, warsztaty dla wszystkich odwiedzających ( najmłodszych uczestników również ), możliwość dokonania na miejscu trafionych zakupów, jak również próba swych sił w scrapbookingu i praca z papierem to tylko niektóre punkty programu.

Szczegółowe informację dotyczące Craftshow 2012 będę podawać na blogu na bierząco.

Zapraszam w imieniu swoim i Organizatorów :-)

Urodzinowo, wybuchowo- exploding box z opakowaniemZnowu zaniedbałam Was i bloga :-( 
Bardzo przepraszam, że nie uzupełniałam wpisów, ale ostatnie miesiące jakoś dziwnie zakręcone a ja, mimo, że do flegmatycznych osób nie należę, nie nadążałam ....
Cały czas jednak tworzyłam, czyniłam, ćwiczyłam nowe techniki... Owocem tych szkoleń jest zauroczenie embossingiem na gorąco i obiecuję, moje prace świąteczne będą tak poczynione.

Dzisiaj chcę pokazać kolejny exploding box ale w poszerzonej formie bo w komplecie z torebeczką. Torebeczka stanowiła opakowanie boxa i tak został podarowany solenizantce. Urodzinowy exploding box na 9 urodziny Dagi bardzo się podobał, a to najwspanialsze podziękowania za cały trud pracy :-)

Pragnę zaznaczy c, iz pudełko dla pudełka, czyli opakowanie do exploding box nie jest moim innowacyjnym pomysłem. Rozwiązanie owe napotkałam na moim ulubionym blogu poczynionym przez Monię