niedziela, 21 kwietnia 2013

Energetyczny exploding box ślubny :-)

Kolejny exploding box.... uwielbiam pracę nad nimi.

Ślubne pudełeczko wykonałam łącząc papiery Galerii Rae. Jasne tło to W tiulu i koronkach - Cała w koronkach ( czyż nie brzmi ślubnie ? ) , zaś dodatki to modny w tym sezonie fiolet Kropeczki we wrzosach.
Ostatnio coś mnie wzięło na embossing na gorąco, więc ten exploding box zawiera wiele elementów zdobionych tą techniką :-) Bardzo mi się podoba ta odmiana... tym razem papier połączony z innymi elementami - pełna kreatywność :-)Złote Gody - 50 rocznica ślubu z UHKGallery .

Kolejna niedziela, wieć znowu czas na nadrabianie zaległości i przedstawienie Wam moich prac. Tydzień miałam pracowity, napięty terminami ze względy na okreś komunijny, wieć i pracy było sporo. Niestety zakręcona zapomniałam zrobić fotki, więc proszę uwierzcie mi na słowo...  działałam twórczo.
To co uwieczniłam na foto prezentuje Wam, jak zwykle, z wielką przyjemnością.

Prezentuję kartkę poczynioną z okazji 50 rocznicy ślubu. Jubileusz 50 lat pożycia małżeńskiego postanowiłam uwiecznić w kartce/pudełku wykonanej na bazie papierów UHKGallery. Wykorzystałam kolekcję SILENT NIGHT, łącząć w całość dwa papiery: Snowy Morning oraz Snowy Evening.
Przód kartki zdobi embossowana tekturka 50 jubileusz, oraz ręcznie robione kwiatuszki, w które wkomponowałam jeszcze kilka listków i dodatków.


Mam nadzieję, ze spodoba się Szanownym Jubilatom :-)

Krakowska Wiosna Craftowa tuż.. tuż!!! Jak ja się cieszę :-)

Witajcie...
dzisiaj pierwszy i chyba najważniejszy wpis dotyczy wspaniałego wydarzenia, które będzie maiło miejsce już w przyszłą sobotę. Pamiętacie? Przypominam!!!
27 kwietnia w Domu Kultury Podgórze, przy ul Sokolskiej 13, w naszym kochanym Kraku odbywa się Krakowska Wiosna Craftowa . 
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, przyjadą wystawcy największych sklepów craftowych... 
Oj będzie się działo !!!! Ciekawe pokazy, wspaniałe konkursy - sami zobaczcie na stronie !!!

Iwonko , kilka słów prywatnie, chociaż pewnie w imieniu wielu osób ze środowiska Hand made - DZIĘKUJĘ, że podjęłaś się organizacji tak wspaniałej imprezy i tak wielkiego przedsięwzięcia :-)