piątek, 14 czerwca 2013

Zlot w Warszawie - byłam !

Witajcie Kochani !
Wiele ostatnio się działo, zbyt wiele aby o tym nie wspomnieć. Najważniejsze wydarzenie minionych dni to VI Ogólnopolski Zlot Scrapbookingu odbywający się w Warszawie.

Na wstępie pragnę podziękować Ines Peksińskiej oraz jej mężowi Tomkowi, którzy zechcieli zapewnić nam dach na głową. To wspaniałe mieć takich przyjaciół, którzy zupełnie bezinteresownie, wywracają swoje życie do góry nogami aby zapewnić komuś gościnę, pomagają :-) Kochani raz jeszcze gorące słowa podziękowania.

 Nie było takiej możliwości abym nie pojechała ! Poczyniłam kilka prac, walizka do ręki i "w świat". Oczywiście towarzyszył mi Oskarek, zapalony scraper, specjalista od promarkerów i kolorowania stempli.

 8 czerwiec 2013, godzina 5:58,  wyruszamy :-)


 W trakcie zlotu uczestniczyliśmy z Oskarem w warsztatach z kolorowania promarkerami, które przygotował sklep Crafty Moly. Karinko bardzo dziękujemy za organizację tej wspaniałej atrakcji.


Oskar z Kariną
Szkolenie prowadziła wręcz królowa świata stempli i promarkerów, Znana wszystkim w światku scrapbookingu mistrzyni kolorowania - mONAmi . Paulina wielki szacunek i ukłony. Twój kunszt twórczy jest czymś wspaniałym. Osiągnęłaś twórcze szczyty i jest nam z Oskarem niezmiernie miło, że mogliśmy skorzystać z Twoich rad :-) Dziękujemy!Oskar z mONAmi

W trakcie zlotu poznałam wiele wspaniałych osób, z którymi dotyczczas spotykałam sie tylko w wirtualnym świecie internetu. Mogłam uściskać wszystkich razem i każdego z osobna ! To jest wspaniałe na takich zlotach. Cudowne chwile... ploteczki, pogawędki, dzielenie sie swymi radami twórczymi :-) Pozdrawiam Was raz jeszcze !!!

Ujęcie zlotu z góry :-)

Teraz kilka fotek z przebiegu imprezy :-)

 (od lewej ) Sylwia Wyszyńska, Ines Peksińska, Oskar, Wioletta Zając ( towarzyszka podróży )

Wiola, Ines, Oskar i moja skromna osoba :-)

 Zakupy :-) To co Puchatki lubią najbardziej :-)

 Świata wokół siebie już nie widzę... wszystko umyka.... istotne stają się tylko stempelki Magnolii :-)


Co by tu jeszcze ...? Zaskurniaki mamy :-) Dziewczyny szaleją po stoiskach, wypatrują cudeniek i okazji ! Wioletta w pozie bojowej, gotowej do ataku na wymarzone wykrojniki :-) Sylwia spokojnie, z boku.... dawno już wszystko wykupiła :-)


Przydasie! Przydzaśki!! Papierki, stempelki, dziurkacze, wykrojniki, kwiatuszki, perełki..... jestem w raju!!! Nie wiem tylko, czy wtargam to do pociągu :-)

Wystawcy !

Agateria - cudowne stempelki :-) Galeria Papieru- wspaniałe papiery !


Montażownia- tekturki !!!Cudeńka przydasie - Na Strychu

 Scrap&Me, Scrapiniec, 13@rts i wieleinnych Wszystko co dobre szybko się kończy- wracamy do Krakowa :-P


Mam nadzieję, że was zbytnio nie zanudziłam? Zapraszam wieczorkiem na bloga, na kolejne nowości twórcze :-)