środa, 11 listopada 2015

Kto nie lubi prezentów ? ... Karneciki

Hejka :-)

Podejrzewam, że wszyscy kochają prezenty. Nie ważne czy dostawać, czy dawać, ale święta są najlepszą ku temu okazją. Szczególnie kiedy są super, świątecznie opakowane.

Poniższe wykonałam z pieknej kolekcji Królowa śniegu z Galerii Papieru, ozdobiłam używająć sporo brokatu, sztucznego śniegu, pasty strukturalnej, mieniącej sie perłowej mgiełki ... takie mroźne i zimowe powstały ....

Bardzo wam dziękuje za odwiedziny i wszystkie komentarze :-)

Buziaki !

Świąteczne pudełeczko - ażurowa niespodzianka :-)

Witam listopadowo :-)

W nawale niepowodzeń, wypadków i chorób staram się nie zwariować :-) Pomaga mi w tym ukochany scraop, więc tworzę, ciacham, kleje i łacze w całość :-)

Powstaje masa kartek ślubnych i świątecznych. Odtrzuciłam jednak kwadratowe bazy na bok i stworzyłam ażurowe pudełeczko świąteczne. W moim schowałam świecę i będzie stanowić element ozdobny świątecznego stołu, ale mozna w nim schować mikołajowe słodkości lub pachnące pierniczki.
Sezoń świąteczny otwarty.... bliźniacze karteczki

Witam i ściskam serdecznie :-)

Aura za oknem iście jesienna, kolory zapierają dech w piersi i nabiera się ochoty na spacery wśród babiego lata. Czas jednak biegnie nieubłagalnie i każda "szanująca" się scraperka działa twórczo w temacie Bożego Narodzenia :-)

Dzisiaj pragnę zaprezentować dwie karteczki. Wykonane z tej samej kolekcji UHKGallery, ozdobione tymi samymi dodatkami, utrzymane w identycznej tonacji i.... powstały jakieś takie bliźniaczki :-)

Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu, ujmą swą delikatnością mimo, iż nie powstały z papierów oraz brak w nich barw typowo świątecznych.


Pojawią sie kolejne - zapraszam :-)