poniedziałek, 5 maja 2014

Pracowita majówka - wybuchowe pudełeczka - exploding box na komunię :-)

Jak się kocha to co robi, to się nie można opanować.... Nie mogłam więc siedzieć bezczynnie i tworzyłam. Ponieważ majówka nie rozpieszczała nas pogodą, wiec pozostało organizować sobie czas wolny inaczej niż, tradycyjny już, grill. Co wówczas robi prawdziwa scraperka ? Jak to co.... ciacha papierki, klei , ozdabia :-)

Powstały więc dwa kolejne pudełeczka. Tym razem prezentuje exploding box przygotowane dla dwóch przeuroczych Natalii, które w tym roku przystępują do Sakramentu Komunii Świętej. Nie są to typowe kieszonkowce...., zawierają bowiem tylko na jednej ze ścianek kopertkę .

Jedno pudełeczko wykonane z papierów LemonCraft "Tylko mnie kochaj", drugie to kolekcja Studio 75 " Wyjątkowe chwile ".  Oba ozdobione digi stempelkami oraz cudownymi tekturkami oferowanymi przez sklep Scrapek .....

Zobaczcie sami, co mi wyszło w ten chłodny, majówkowy weekend :-)

Exploding box - chrzest święty :-)

Odkąd pamiętam exploding box wzbudzają zachwyt zarówno obdarowanych jak i innych uczestników uroczystości. Coś innego co podoba się wszystkim a przy okazji pozwala podarować drobny prezent, biżuterię czy pieniążki w sposób niespotykany.
Dzisiaj kolejne pudełeczka eksplodujące z okazji chrztu świętego :-)
Zapraszam do oglądnięcia i wyrażania opinii :-)
Dwa z nich ozdobione dzięki digi stemplami, które pokolorowałam promarkerami....
Wewnątrz exploding box hit tego sezonu - cudowne kołyski !