piątek, 5 kwietnia 2013

Wiosny chcę!!!! Przywołuję jak tylko mogę :-)

Witajcie Kochani !
Płakać się chcę, już nie mam siły do tej pluchy i śniegu. Pocieszenia szukam więc w pracy twórczej, a że marzę o  wiośnie to i ona gości w moich kartkach.
Dzisiaj stworzyłam karteczkę, która swym wizerunkiem nawiązuje do jakże upragnionej pory roku. Na drzewach pąki, rozkwitają kwiaty, w gniazdku ptasia mama grzeje miejsce dla swych jaj, a wiosenne ptaki miłość wyznają. Przyroda i wszystko wokół budzi się do życia.... Bredzę , wiem ale tak tylko głośno wyrażam swą tęsknotę do ciepłych, kolorowych, wiosennych dni.Kartkę zgłaszam na trzy wyzwania, konkursy. Pierwsze organizuje Kreatywne Pole, gdzie hasłem przewodnim jest urodzinowa kartka z motywem ptaka :-) Tutaj więcej detali :-)


Koleje wyzwanie zagościło w Skarbnicy Pomysłów. To zabawa cykliczna,  która obecnie jest pod tytułem KWIECIEŃ.Wykonać należy pracę kojarzącą się z tym miesiącem. A ja kojarzę jako wiosnę zdobiącą świat swymi zapachami i kolorami.Zostałam również zaproszona do udziału w konkursie organizowanym przez Centrum Rękodzieła .
Należy ukazać jak z prawdziwą wiosną powinien wyglądać świat :-)