czwartek, 30 maja 2013

Urodzinowa z Magnolią :-)

Człowiek całe życie się doszkala. Odnajduje nowe drogi, próbuje nowych technik i zmaga się z własnymi słabościami. Moją słabością był strach przed kolorowaniem stempelków. Syn odważniejszy .... na raty, co jakiś czas kupował promarkery i odważnie ćwiczył. Ja.... ja się bałam :-( Przyszedł jednak moment, w moim zawodowo- twórczym życiu iż zakochałam się w stempelkach Magnolii. No ale co mi po nich jak takie gołe, nie kolorowe.... No i stało się !!!!
W tym momencie należą się gorące podziękowania Małgosi, która poprosiła o karteczkę na 60 urodziny swego Taty. Nic wielkiego, nic nowego... a jednak .... karteczka ma być sztalugowa z Magnolią. No i siła wyższa, musiałam zmierzyć się ze swym strachem. Dlatego Małgosiu dziękuję byłaś moim motorem napędowym do działania :-)

Oto karteczka z moim debiutem w kolorowaniu stempelków. Mam nadzieję, że Wam się spodoba i jak na pierwszy raz nie uznacie kartkę za totalną porażkę :-)



Do kompletu poczyniłam torebeczkę na kartkę. Całość wykonana z papierów Magicznej Kartki "Poranna Kawa ".

Exploding box na komunię dla dziewczynki

Rzutem na taśmę, ale skoro klientka prosi..... :-) Jeszcze jeden exploding box w tematyce komunijnej. Miało być duuuużo różu, więć proszę bardzo. Wewnątrz exploding boxa kolejne pudełeczko na pieniążki lub
biżuteryjny drobiazg. Całość wykonana z papierów Galerii Papieru, IHS wykonany z mojego najnowszego nabytku masy Clay MS. Uwielbiam ją i zapewniam, iż w moich pracach będzie jej więcej i więcej....



Zwierzaki "przytulaki" - wyzwanie

Witam w ten deszczowy, burzowy dzień. Trudno uwierzyć, że to koniec maja i zamiast się opalać otulamy kocami w domowych pieleszach....
Pomiędzy kolejnymi karteczkami i boxami, o których wspomnę w kolejnych postach, znalazłam chwilkę na "luzacką" twórczość. Dla wytchnienia poczyniłam karteczkę specjalnie na wyzwanie w moim ulubionym Scrapku.



Wyzwanie bardzo ciekawe a zarazem milutkie. Temat wyzwania Zwierzaki. Dzięki najprostszym dziurkaczom  lub elementom z wykrojników należy poczynić ZWIERZAKA i pracę z jego podobizną.

Wykonałam karteczkę, taką uniwersalną, na każdą okazję, dla kogoś kogo cenimy, kogo nazywamy przyjacielem.



Innym przykładem zwierzaka prostego do wykonana dzięki elementom z dziurkacza lub wykrojnika koło i oval jest poniższa sówka. Tym razem to pudełeczko pillow box, wewnątrz którego ukryte będą słodkości dla nauczyciela :-)




Bardzo przyjemnie się nad nimi pracowało :-)