środa, 18 lipca 2012

Nowa wyprzedaż - wykrojnikowa !!!


Przyszedł czas aby realnie spojrzeć na swoje przydasie i troszkę uporządkować szuflady. Kiedy zaczynałam przygodę ze scrapbookingiem kupowałam wszystko co mi się spodobało. Czas zweryfikował sensowność pewnych zakupów i wyszło, że nie wszystko używam.
Oferuję więc wykrojniki, które kupiłam i nawet nie otworzyłam, jak również te, które były w kanapce 2 - 3 razy. Nie mam do nich weny, natchnienia. Niektóre zestawy pełne, w dwóch z nich brak jakiegoś elementu, ale wszystkie w 100%sprawne :-)

Wykrojniki - Cheery Lynn - Lace Corner Deco E B165
Zupełnie nowy, nigdy nie używany. Cena 30 zł SPRZEDANY - Dexterowa


Wykrojnik ramka duża i kwiatki Marianne Design lr0111.
Ramka użyta dosłownie 2 razy. Podoba mi się na kartkach ale nie moich... :-(
W zestawie brak kwiatuszków. Sprzedaję ramkę + zawijasek. Cena 55 zł

Wykrojnik Marianne Design brzegowy LR020. Kupiony w szale zakupów aby stworzyć komplet z borderem i narożnikowym, ale... nigdy go nie wykorzystałam. Był tylko otwarty i tyle!
Cena 30 zł SPRZEDANY - Alika31

Wykrojnik Wykrojniki Foliage- 6szt. Z całego zestawu kilka razy wykroiłam tylko listek róży. Reszta leżała nie używana. Jak nowe, w oryginalnym opakowaniu. Cena 60 zł.


Wykrojniki Fancy Tags Three-3szt. W zestawie oferuje 2 tagi. Jeden z nich został zgięty przez mojego szkraba Igorka. Pomysłowy 3 latek otworzył sobie warsztat i różnymi narzędziami sprawdzał wytrzymałość wykrojnika. Pozostałe 2 są w idealnym stanie. Wycięłam z nich może po 2 - 3 tagi. Po prostu mi się znudziły :-) Brakuje ostatniego kształtu, tego na dole fotki.
Cena 50 zł


Zestaw wykrojników  - nellie's multi frame [MFD 009]. Stan idealny. Jak nowe opakowane.
Cena 30 zł SPRZEDANE -StrzyżykZestaw wykrojników nellie's multi frame [MFD 010].  Stan idealny. Jak nowe opakowane.
Cena 30 zł - SPRZEDANY Mostynka


Zapraszam.