środa, 9 października 2013

Ekspresowo na Dzień Nauczyciela

Jeszcze jedna karteczka przygotowana na 14 października.
Koleżanka poprosiła dzisiaj o wykonanie jakiejś ciekawej pracy dla wychowawczyni jej syna. No jak mam powiedzieć nie... nie potrafię być zbytnio asertywna :-( Z drugiej strony miałam okazję zmierzyć się z nową formą kartki.
Widziałam ją kiedyś u Hogaty i dzięki jej uprzejmości "naumiałam" się czegoś nowego. Karteczka stojaczek, to koperta dwustronna, z miejscem na życzenia i jakiś słodki podarunek. Bardzo mi się podoba i dla swojego Oskara też poczynię takie :-)
Digi stempelek to dzieło Novinki. Ta dobra dusza tworzy wspaniałe digi stempelki, odwiedźcie jej bloga, bo dzieli się wspaniałościami :-)

Bardzo Wam Kochane dziękuję. Macie wielkie serducha :-)

Święta tuż, tuż.... więc kobieto do roboty i karteczki twórz.....

Tak więc tworzę :-) Poczyniłam już ich sporo! Zarówno delikatne, jak i w stylu vintage.... Wśród nich znajdziecie delikatne w bieli, jak i bogato zdobione :-) Będzie w czym wybierać !!! Już za kilka dni mam dla wszystkich niespodziankę, więc śledźcie wpisy na blogu :-p
Teraz mała zapowiedź nadchodzących świąt i kilka karteczek ze stempelkami Magnolii. Tilda pokolorowana promarkerami, do tego śnieg i skrzące się papiery.