poniedziałek, 6 maja 2013

Komunie za nami czas na śluby i chrzty :-p

Pragnę zaprezentować ofertę kartek ślubnych. Każda z prac inna, indywidualna więc jest w czym wybierać. Oczywiście karteczkę  można zamówić zgodnie z Państwa potrzebami, wykonując ją w formie zaproszenia jak również kartki gratulacyjnej... Jeśli podoba Wam się jakaś z moich prac zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością wykonam kartkę na zamówienie z godnie z Państwa gustami i zachciankami :-)
Romantyczna , vintagowa jako prezent na rocznicę ślubu.

Bardzo efektywną pracę poczyniłam.
Ważna dla mnie z kilku powodów... po pierwsze wiele w niej nowości. Pierwszy raz poczyniłam taką formę - kartki schodkowej łączącej w sobie również pudełko na fotografie. Pierwszy raz wykorzystałam nowe wykrojniki i po raz pierwszy jako element ozdobny dodałam rameczkę z masy Clay MS. Jednak najistotniejszym pozostaje fakt, iż jest to prezent dla kogoś mi bliskiego, więc uwierzcie starałam się z całych sił :-)

Praca wykonana z okazji rocznicy ślubu,dlatego też  napis memory... przez te wszystkie lata wiele wspomnień i fotografii wartych zapamiętania, wspominania.
W ramce umieszczone będzie foto jubilatów, ale ten element dodany będzie na kilka dni przed wręczeniem :-p


Krakowska Wiosna Craftowa - wspaniałe wspomnienia :-)

Ufff, strasznie dawno mnie na blogu nie było... działo się , oj działo.... Kolejno opowiem co u mnie słychać.
Przede wszystkim jednym z najwspanialszych wydarzeń była Krakowska Wiosna Craftowa. Wspaniale móc spotkać się z Craftującymi dziewczynami. Część z nich znam osobiście z poprzednich zlotów, inne poznałam w trakcie owej imprezy :-)
Raz jeszcze Wszystkie Was mocno ściskam !!!!

Dodatkową radość stanowił przemiły fakt, iż wygrałam dwa konkursy, które stanowiły dodatkowe atrakcje zlotu. W jednym z konkursów zajęłam I miejsce wygrywając wspaniały komplet biżuterii. W kolejnym organizowanym przez Magiczną Kartkę moja karteczka zdobyła uznanie i zajęłam III miejsce, za co otrzymałam wspaniały zestaw papierów z najnowszej kolekcji !!!

Oby częściej takie spotkania sie odbywały...  do zobaczenia na zlocie w Warszawie :-)