czwartek, 15 maja 2014

Kochanej Mamie :-)

Witam :-)
Kochani dzisiaj wpadam z doskoku.... Zabrałam się za przygotowywanie zestawów materiałów na kolejne warsztaty. Troszkę pracy z tym jest, bowiem całkiem ambitnie tworzyć będziemy albumiki :-)
Poza tym czas nagli a ja w przysłowiowym lesie z zaproszeniami dla mojego synka..., więc jest co robić.

Czasami jednak s5taram się zapomnieć o obowiązkach i poczynić cos zupełnie dla siebie i wówczas przeglądam blogi sklepowe w poszukiwaniu ciekawych wyzwań. Tym razem padło na wyzwania związane ze świętem Mam :-)


Dlatego poczyniłam albumik harmonijkowy specjalnie dla Mamy... Co prawda nie swojej, bowiem od kilkunastu lat jestem już bez niej, pozostaje mi zanosić jej w odwiedziny kwiaty i znicze..... ale przecież zawsze będzie w moim sercu, zawsze będę jej Dagi - córunią a ona moją Mateńką.
Pomyślałam więc, że troszkę dla swojej Mamy, a troszkę sama dla siebie, wykonam album, w którym będę mogła przechowywać wspomnienia, jej zdjęcia i tak uczczę to święto :-)

Zerknijcie na fotki , zapraszam :-)


Albumik zgłaszam na wyzwanie  w Scrapku. To Majowe wyzwanie nr 27 - Kwiecista praca dla Mamy . Kwiatuszki,które zgodnie z wytycznymi nie są rózami, wykonałam sama, posiłkując sie dziurkaczami, tuszem i "zmaltretowałam paluchami". 
Album wykonałam z:
papierów Studio75 dostępnych w Scrapku 
http://www.scrapek.pl/pl/p/Wyjatkowe-chwile-04/7892
oraz tekturki Anemone
http://www.scrapek.pl/pl/p/SAMO-ZYCIE-Pergola/5703Zapraszam do wspólnej zabawy 


Tę samą pracę zgłaszam na wyzwanie do 123scrapujty , zatytułowane Dla Mamy z kryształkiem lub perełką . Zapraszam na ich blog http://123scrapujty.blogspot.com/.

Ostatnie miejsce, gdzie pragnę zaprezentować i zgłosić na wyzwanie swój albumik harmonijkowy dla Mamy jest jest blog sklepu Scrap Shop . Zabawa majowa zatytułowana jest  Tematem wyzwania majowego jest: "COŚ NIEKARTKOWEGO ALE KWIATOWO-CYRKONIOWEGO" .


Zapraszam w imieniu Scrap Shop :-)

Dzięki że jesteście, że odwiedzacie..... szkoda tylko , że mało krytykujecie, chwalicie czy ganicie.... ujawniajcie się :-)

Pozdrawiam Daga