piątek, 6 lipca 2012

Wyzwania mapkowo- kolorystyczne

Miałam kilka dni na poczynienie kartki na 18-te urodziny, które miały miejsce w maju ale, że daleko od Kraka, więc jedziemy dopiero teraz :-) Nie bardzo wiedziałam jak ją wykonać - brak pomysłu, weny i natchnienia :-( Z pomocą przyszły wyzwania :-)
Pierwsze z nich na blogu i dzięki niemu posłużyłam się wymaganą mapką.
Dobra, pomysł na bazę i mapkę mam ale jakie kolorki, jak ja ozdobić?
Jest - kolejne wyzwanie kolorystyczne na Diabelskim Młynie. Piękna paleta barw, cudowne kolorki, aż żal nie spróbować ich połączyć w pracy.
Łącząc oba pomysły z wyzwań doznałam olśnienia i powstała taka karteczka
Mam nadzieję, że ta spóźniona karteczka urodzinowa przypadnie solenizantce do gustu i wybaczy nam, że nie braliśmy udziału w oficjalnej imprezie.

Słoneczne candy - czas na letni relaks ze scrapowaniem :-)

Witam w kolejny, gorący, lipcowy dzień. Słoneczko grzeje bez opamiętania, więc na czasie są kolejne letnie wyzwania. Poczyniłam kartkę w żółtych, słonecznych kolorach
Postanowiłam zgłosić ją do dwóch kolejnych wyzwań. Jedno z nich w

http://lemonadechallenges.blogspot.com/ bo jest prawdziwie słoneczna i uśmiecha się z niej wielkie, żółte słoneczko 3D. Wykonałam go dzięki wspaniałym wykrojnikom S5-064 Moroccan Accents , zaś promyki płynące od słońca to samoprzylepne kryształki.Tę sama karteczkę przedstawiam na BerisArt.Kolejne wyzwanie, w którym nie mogło zabraknąć koloru lata - żółtego.
 Zaglądnijcie na powyższe strony :-)

Kolejne cukierasy :-)

Czas wakacji to słoneczny czas zabaw i miłych niespodzianek. U AgnieszkiBe wspaniałe przydasie do zgarnięcia. Zaglądnijcie do niej :-)


Kolejne candy - cuda!!!

Na blogu Moje Młynki  wspaniałe śliczne cudeńka jako nagroda w Candy. Zaglądnijcie na bloga, bo jest na co popatrzeć :-)