poniedziałek, 13 października 2014

Efekty pracy dla WOŚP :-)

Witajcie w mglisty poranek, z wiara i nadzieją, że za kilka godzin przez okna zaglądnie na słoneczko :-) Skąd dzisiaj taki dobry nastrój ? Mam zapał do pracy, od rana ciacham papierki, bowiem każda pochwała powoduje, iż , jak wieszcz głosił, serce mi roście....

Cieszę się ogromnie ponieważ moje pudełeczko dla biżuteryjek, a dokładniej mówiąc do pewnej bransoletki, która przekazana będzie na licytacje dla WOŚP, zostało zaakceptowane :-)

Jestem mega szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tej szlachetnej akcji i chociaż praca swych rąk, przyłączyć do zacnego grona scraperek tworzących dla Jurka Owsiaka :-)

Bransoletka nazywa się  Love Is In The Air . Składać się będzie ze srebrnej bazy, srebrnych dodatków łączonych z kryształem górskim. Kolorystyka łączy biel i srebro .

Prywatnie widziałam powstające elementy i powiem Wam.... cudna jest :-)!

Stworzyłam więc delikatne, kolorystycznie dopasowane do bransoletki opakowanie. Każdy szczegół, błysk kryształków i perełek, zwiewność piórek oraz koronek, delikatność ręcznie wykonanych kwiatów, powoduje, że patrząc na całość rzeczywiście czuje się, iż Miłość jest w powietrzu :-)


Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.  Oto kilka fotek pudełeczka, oraz premierowe zdjęcie kolażu z moim pyszczkiem, który będzie widniał w opisie aukcji dla WOŚP.Kolaż :-)


No to teraz proszę.... trzymajcie zaciśnięte mocno paluszki, aby bransoletka i pudełeczko znalazły nabywcę i zasiliło konto WOŚP :-)