czwartek, 5 września 2013

Lipiec, sierpień....wrzesień...- witaj szkoło :-)

Czy nam smutno czy wesoło nastał wrzesień, więc witaj szkoło !!! Moje dzieciaki się cieszą :-) Starszy syn happy bo stęsknił się za koleżankami a młodszy... no cóż to przedszkolak, wiec dla niego najważniejsze jest, że wraca do zabawy i swojej Pani Dorotki .

Ostatnio spotkało mnie wiele przyjemności od różnych osób, a człek taki jak ja, nie potrafi nie okazać wdzięczności. Dlatego post ten będzie dotyczył kolejnego prezentu. Drobiazg dla pewnej Joasi....

całkiem przypadkowo okazało się, że owa praca tematycznie pasuje do wyzwania ogłoszonego przez Przyda się . Temat wyzwania na blogu brzmi SZKOLNE KLIMATY .
Postanowiłam swoja upominkową pracę zgłosić na wyzwanie :-) W końcu plan lekcji jak najbardziej szkolny :-p

Plan wykonałam w dniu wczorajszym, dzisiaj prezentuje na blogu i zgłaszam do wyzwania "Szkolne klimaty" , a jutro będzie już podarowany Asi :-)

Witajcie po wakacjach !!!

Witam Was wszystkich bardzo mocno. Dłuuuuga przerwa i cisza na blogu zaistniała, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie :-) W trakcie wakacji wyjazd za wyjazdem, więc w pełni szczęśliwa odwiedziłam i góry i jeziora :-) Wszędzie nas "pełno było " :-P Pogoda cudownie dopisała... ale wszystko co dobre szybko się kończy !!!!

Dzisiaj chciałam pokazać terminarz-notatnik, który od podstaw wykonałam metodą scrapbookingu. Składa się z 3 części: kalendarza, notatnika oraz adresownika. Wykonałam go z "potrzeby serca". chciałam tym drobnym upominkiem podziękować Wioli, cudownej , ciepłej i strasznie sympatycznej właścicielce agroturystyki, w której w tym roku wypoczywałam z rodziną. Mam nadzieję, że prezent się jej spodoba i ułatwi organizacje kolejnego , wakacyjnego sezonu :-)


Dziękuję za odwiedziny i obiecuję, że już nie długo, kolejne moje prace :-)