niedziela, 29 lipca 2012

Kwiatowy, ścinkowy exploding box ślubny

Z przyjemnością prezentuję mój kolejny ślubny box. Pudełko, jak pudełko - nie pierwsze i mam nadzieję, że nie ostatnie w moim wykonaniu.
Jest jednak w nim coś szczególnego, nowatorskiego.. Ciekawe czy zwrócicie uwagę :-)
Pudełko zgłaszam na wyzwanie Scrap- ścinki - kwiatowo.html
Listki to wykorzystane reszteczki, skrawki papierów a róże to już kompletne szaleństwo wykorzystywania papieru. To właśnie to nowatorstwo w moich pracach.
Może i potrzebny, może i użyteczny ale nie w resztkach, nie w kawałkach i chyba mało kto by wpadł, że w scrapowaniu. Róże to kawałki ... papieru toaletowego :-) Mam nadzieję, że Wam się podobają.

Pudełeczko czy kartka ?

Witam po kilkudniowej przerwie :-)
Starszy syn wyprawiony na kolonię, więc miałam ochotę coś stworzyć tak dla odpoczynku i relaksu. Ponieważ doszły nowe wykrojniki, więc nieodparta chęć ich wypróbowania zwyciężyła i powstały pudełeczka/karteczki.
Podstawa i górna część to wykrojnik Anja's large oval LR0236. Jedynie boki pudełeczka to doklejony pas papieru.


Przepraszam za jakość fotek ale Młody zabrał aparat, więc do dyspozycji pozostała mi tylko komórka.
Może zabrzmi to mało skromnie ale pudełeczko mi się spodobało i stwierdziłam, iż szkoda aby leżało, więc ... Wymyśliłam, że zostanie ono przekazane Księdzu, którego bardzo lubimy i niestety odchodzi z naszej parafii. W środku karteczki odpowiednie życzenia - podziękowania.
Postanowiłam, iż zgłoszę wykrojnikowe pudełeczko na wyzwanie w Piątek Trzynastego.

Stworzyłam kolejne, identyczne w formie a tylko o innej kolorystyce tym razem dla młodej Pani wychowawczyni na kolonii w podzięce za opiekę na letnich wojażach syna.