czwartek, 19 września 2013

Craftshow 2013 już za 9 dni !!!

"Już za chwileczkę, już za momencik ... " jesień craftowa zawita do Krakowa !!!
Z wielka radością, niecierpliwością i zaciekawieniem czekam na Craftshow 2013, na którym spotkam wiele wspaniałych, twórczych Dziewczyn. Będzie okazja poznać nowinki scrapbookingowe, wziąć udział w pokazach i szkoleniach. Oj będzie się działo !!!
Jedną z atrakcji Craftshow jest niesamowite rozdawnictwo.... wspaniałe nagrody przydasie dla wszystkich twórczo tworzących. O atrakcji możecie przeczytać TUTAJ . Zapraszam w imieniu swoim i organizatorów całej imprezy :-)

Szybki komplet dla miłośniczki jazdy konnej :-)

Witam gorąco... u mnie w Kraku dzisiaj strasznie zimno :-( Jesień już na całego, a ja nadal żyję wakacjami :-) Z dnia na dzień obiecuję sobie, ze czas zabrać się za prace związane z dniem nauczyciela i świętami, ale błogie lenistwo z wakacji nie chce mnie opuścić :-P
Czekam na cudowne stempelki z Agaterii oraz Crafstore, a że za kilka dni kolejne spotkanie scrapowe Craftshow Kraków, więc obiecałam sobie, że jak wszystko do mnie dotrze to ostro się biorę do pracy ! Nie ma to tamto... fajnie jest nic nie robić a potem będę nadganiać zaległości z powiekami podpartymi zapałkami....
Dobrze, że pojawiają się specjalne życzenia na wykonanie różnych prac, bo zapomnę jak gilotyna do papieru wygląda.
Dzisiaj chcę pokazać komplet dla 10 letniej Amazonki. "Na wczoraj" wykonana kartka oraz duże pudełko na prezenty. Kolorystyka dobrana do upodobań Dziewczynki oraz zestawu akcesoriów jeździeckich, które również są czarno różowe :-)

Już za kilka dni kolejne moje prace, już w tematyce świątecznej .... Zapraszam :-)