sobota, 4 lipca 2015

"Dziwny" exploding box - ślubnie, vintagowo

Witajcie :-)


Moi mili, pozwólcie na kilka Słów wstępu .... jakis Czas Temu, na FB rozgorzała zawzięta debata na pewno chodziło sposobu wykonania okno eksploduje. Sa Dwie Szkoły wykonania i Pomiędzy zwolenniczkami kazdego ZE sposobów, zaiskrzyło Po pewnym czasie .... Temat powrócił, ale w kwestii wykończenia Już, czyli kierunku umieszczania ozdób i napisów wewnątrz. Powtórka z rozrywki, Ile Osób tyle Opinii, zgodnie z nasza Polska Natura i przysłowiem, že "Gdzie Polaków dwoch, tam: trzy opinie" :-)

Minęło troszkę Czasu od tamtejszych rozważań i na blogu ciekawe rozwiązanie Annes znalazłam, Które autorka zastosowała w foto albumie. Ja ..... podglądnęłam ja, delikatnie zmodyfikowałam i powstał Exploding Box MAX :-)

Mysle, ZE Tym rozwiązaniem pogodzę był Wszystkich .... Nic nie trzeba kleić, Nie ma Problemu, w ktora strone ozdabiać .... :-)

Zobaczcie!

Pudełko po złożeniu ma Tradycyjne Rozmiary: 10 x 10, Format rozłożeniu 30 x 30. PO Tylko zobaczcie Jakie biegun zrobić popisu ... ileż zyczen, ozdób, tekturek, kopert i innych na kaskę mozna umieścić w cudeniek jednym, malutkim pudełeczku :-) Materiałem nie nie żart Bardzo Ekonomiczny, ale rozwiązanie pozwala zrobić Jedno pudełeczko, w ktorým zawrzeć mozna Życzenia dla dwoch Osób, połączyć dwie uroczystości ...... coś za coś :-)

Pozdrawiam i obiecuję, PRZED moim wyjazdem BĘDZIE Się działo :-)