piątek, 2 maja 2014

Warsztaty z Dorotą !!!! Byłam, zobaczyłam, spróbowałam i chcę jeszcze .... :-)


Relacja z warsztatów u Doroty. Jak bardzo się cieszę z udziału w nich, jak wiele dzięki nim się nauczyłam zrozumieją tylko Ci, którzy znają pracę Dorotki, jej kunszt i talent twórczy.
Raz jeszcze dziękuję za wspaniałe spotkanie, za to że zechciałaś Dorotko zaszczycić nas swoją obecnością i odwiedzić Kraków !


 Kilka fotek... taka mała relacja :-) 

3...2...1...start ! Poszło, wycinamy bazę :-) Ręce się trzęsą ale nie ma to-tamto, nożyczki w dłoń i tniemy papierki Studio75
Praca wrze, wszystkie jak mróweczki zapracowane .... Dorotka ma wszystko pod kontroląOklejone... nabiera kształtu ... Postarzamy, tuszujemy... kto powiedział, że scrap to tylko czysta praca ?Teraz najwspanialsza , najmilsza część pracy - ozdabianie :-) Listek... hm... z lewej, a może z prawej strony ..


No i jest... jak na mnie expresowe tempo - 4 godziny i jest !!!!


Na warsztatach było cudownie i mam nadzieję, że życie rodzinne pozwoli jeszcze kiedyś skorzystać z innych warsztatów prowadzonych przez Dorotę :-)


Wiosna Craftowa i mój mały sukces w Scrapku :-)

Oficjalnie mogę zaprezentować...
Moja praca dla Scrapka na konkurs Krakowskiej Wiosny Craftowej. Uzyskałam II zaszczytne miejsce ! Dziękuję za docenienie mojej pracy, gratuluję Monika Orel zwycięstwa i pozdrawiam ekipę Scrapka:-)

Przygotowałam opakowanie na bombonierkę, taka więc słodka chwila dla Ciebie :-)

Pewnie zauważycie, kto bardziej spostrzegawczy, że w pracy pojawił się mały błąd... i niestety z taką literówką oddałam :-( No ale cóż, teraz to już "musztarda po obiedzie". 

Prywatnie mówiąc, bardzo mi się spodobała ta forma opakowania czekoladek i chyba już wiem, co przygotuję dla nauczycielek moich synów na zakończenie roku szkolnego :-)