piątek, 2 maja 2014

Warsztaty z Dorotą !!!! Byłam, zobaczyłam, spróbowałam i chcę jeszcze .... :-)


Relacja z warsztatów u Doroty. Jak bardzo się cieszę z udziału w nich, jak wiele dzięki nim się nauczyłam zrozumieją tylko Ci, którzy znają pracę Dorotki, jej kunszt i talent twórczy.
Raz jeszcze dziękuję za wspaniałe spotkanie, za to że zechciałaś Dorotko zaszczycić nas swoją obecnością i odwiedzić Kraków !


 Kilka fotek... taka mała relacja :-) 

3...2...1...start ! Poszło, wycinamy bazę :-) Ręce się trzęsą ale nie ma to-tamto, nożyczki w dłoń i tniemy papierki Studio75
Praca wrze, wszystkie jak mróweczki zapracowane .... Dorotka ma wszystko pod kontroląOklejone... nabiera kształtu ... Postarzamy, tuszujemy... kto powiedział, że scrap to tylko czysta praca ?Teraz najwspanialsza , najmilsza część pracy - ozdabianie :-) Listek... hm... z lewej, a może z prawej strony ..


No i jest... jak na mnie expresowe tempo - 4 godziny i jest !!!!


Na warsztatach było cudownie i mam nadzieję, że życie rodzinne pozwoli jeszcze kiedyś skorzystać z innych warsztatów prowadzonych przez Dorotę :-)


1 komentarz:

  1. przepiękny albumik! a papiery "studyjne" z tej kolekcji są rewelacyjne! miałam okazję na nich pracować w zeszłą sobotę na katowickim zlocie :))

    OdpowiedzUsuń

Komentarze opublikowane będą po zatwierdzeniu przez DagiScrap