piątek, 12 września 2014

Ramka na desce .... z Primą w Scrap Pasji :-)

Dzień do dnia nie podobny... dzisiejszy bardzo owocny :-)

Krótki wstęp: kilka tygodni temu przeorganizowałam swój kącik scrapowy, co raz bardziej przypomina pracownię :-) Musiało dojść do reorganizacji miejsca pracy, bowiem ilość przydasi stale się powiększa,ciągle coś przybywa z dodatków, ozdób czy urządzeń, a miejsce wolne się kurczy :-P Pomyślałam na finiszu remontu, iż wykonam sobie jakąś fajna scrapową rameczkę ze zdjęciami dzieciaków, aby mi się lepiej tworzyło. Papierki ciacham przeważnie w nocy, kiedy chłopcy śpią lub w ciągu dnia kiedy są w szkole.... to zawsze będą ze mną :-)

Z pomocą, a właściwie z mobilizacją do działania przyszło wyzwanie w Scrap Pasji. Wyzwanie Bingo z marką polega na wykonaniu dowolnej pracy, która opierać się będzie na wytycznych z tabelki . Tym razem pracujemy z Primą.


Wytyczne mojej pracy można by zinterpretować dwojako.
Pierwszy zestaw to: WYKROJNIK - PRIMA - KWIATY
Użyłam wykrojniki m.in. Crafty Ann ( listki ), Cheery Lynn ( banerki ), Prima to serwetka  ( ta ), kwiatki sa, a jakże ...Primy i nie tylko :-)
Można by moją pracę dopasować również do drugiego zestawu:
PRIMA - KWIATY- RAMKA
Dodatki i materiały z Primy są, kwiatki są, a sama praca jest jakby ramką :-)

Oto i moja praca,którą zgłaszam na wyzwanie .


Nie wiem czy spodoba się w Scrap Pasji, nie mam pojęcia czy Wam przypadnie do gustu, ale ja wreszcie "moich chłopaków" będę miała zawsze koło siebie :-)

3 komentarze:

  1. Piękny jesienny ramko-gadżet! Chłopcy będąc blisko Ciebie na pewno będą inspirować! :)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze opublikowane będą po zatwierdzeniu przez DagiScrap